Задать вопрос
Kонтактное лицо*:
Телефон:
E-mail:
Сообщение*:
* помечены обязательные поля

Пошиття авіа-форми

Наше ательє займається пошиттям дуже зручного корпоративного одягу! Кожна модель шиється за індивідуальним заміром і тільки з якісних матеріалів. Якщо ви хочете отримати швидко і якісно зшиту авіа-форму для Вашого персоналу, зв'яжіться з нами за телефонами!
+38 (044) 332-81-75
+38 (067) 931-45-97

Пошив авиа-формы 1
Пошиття авіа-форми 1

Индивидуальный пошив авиа-формы
Пошиття авіа-форми 2
Пошив корпоративной одежды
Пошиття авіа-форми 3
Форменная одежда пошив
Пошиття авіа-форми 4

Стюардеса або стюард (бортпровідниця, бортпровідник) - фахівець рядового складу на водних і повітряних судах, що виконує на них роботи по обслуговуванню пасажирів. У вересні 1998 року на асамблеї Міжнародної організації цивільної авіації ІКАО (International Civil Aviation Organization - ICAO) представники всіх держав погодилися вважати, що існуюча офіційна назва професії стюардес і стюардів - Flight Attendant (букв. переклад - "льотний помічник") необхідно замінити на Cabin Crew (букв. переклад - "екіпаж салону лайнера") для того, щоб підвищити роль і статус цих фахівців в забезпеченні безпеки на борту повітряного судна.

Основне завдання бортпровідників - зробити все можливе, щоб пасажирам на борту авіалайнера було комфортно, і при цьому - прослідкувати за виконанням пасажирами правил техніки безпеки. Бортпровідники відповідальні за безпеку пасажирів під час польоту, а в разі НП зобов'язані надавати пасажирам допомогу. А наше завдання зробити одяг для Вашого персоналу зручним і комфортним! Індивідуальний пошив авіа-форми - найкращий спосіб підтримати престиж і корпоративний стиль Вашої компанії!

Яндекс.Метрика Rambler's Top100 G Analytics
сайт створено компанією веб студия